حق نشر و کپی‌رایت

بیانیه عمومی

تمام محتوای ارائه شده در پلتفرم دیجی‌لایتنر، شامل متون، گرافیک‌ها، لوگوها، تصاویر، کلیپ‌های صوتی، دانلودهای دیجیتال و نرم‌افزار، متعلق به دیجی‌لایتنر یا تأمین‌کنندگان محتوای آن است و تحت حمایت قوانین بین‌المللی کپی‌رایت قرار دارد.

مالکیت و حقوق

گردآوری تمام محتویات در دیجی‌لایتنر امتیاز انحصاری دیجی‌لایتنر است و همچنین تحت حمایت قوانین بین‌المللی کپی‌رایت محفوظ است. دیجی‌لایتنر حق کپی‌رایت انتخاب، هماهنگی، ترتیب و بهبود این محتویات را دارد.

استفاده از محتوا

استفاده، تکثیر، کپی، فروش، بازفروش، دسترسی، تغییر یا بهره‌برداری دیگر از محتوای دیجی‌لایتنر، به صورت کامل یا جزئی، بدون رضایت کتبی صریح از دیجی‌لایتنر ممنوع است.

محتوای تولید شده توسط کاربران

کاربران دیجی‌لایتنر می‌توانند محتوایی نظیر کارت‌های یادآوری، یادداشت‌ها و مواد چندرسانه‌ای ارسال کنند. در حالی که کاربران حق کپی‌رایت محتوای اصلی خود را حفظ می‌کنند، آنها به دیجی‌لایتنر یک مجوز غیرانحصاری برای استفاده، توزیع، تکثیر، تغییر، اقتباس، اجرای عمومی و نمایش عمومی این محتوا در پلتفرم را اعطا می‌کنند.

نقض کپی‌رایت

دیجی‌لایتنر احترام به مالکیت معنوی دیگران را رعایت می‌کند. اگر فکر می‌کنید که کار شما به شکلی که نقض کپی‌رایت محسوب می‌شود، کپی‌برداری شده است، لطفاً با ارائه اطلاعات دقیق درباره ادعای خود با ما تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

برای هرگونه سوال یا نگرانی در مورد کپی‌رایت در پلتفرم دیجی‌لایتنر، یا برای گزارش نقض کپی‌رایت، لطفاً با ما در www.digileitner.com تماس بگیرید.